Sık Sorulan Sorular

Tamamı özel olan ürünlerimizi sadece www.okursabun.com.tr den alabilirsiniz. 

Sitemizde bulunan kategorilerden seçerek alışveriş sepetinize koyduğunuz ürünlere ait bilgiler, kredi kartı bilgileriniz bankanıza ulaşıp onaylanır onaylanmaz online olarak sistemimiz sipariş işlemlerini başlatır.

Bankanız tarafından kredi kartınıza onay verildikten hemen sonra, sipariş bilgileriniz uyarınca satın aldığınız ürünler, ilgili kategorilerin tedarik merkezlerinden toplanır ve lojistik merkezinde tek bir gönderi haline getirilir.Daha sonra siparişiniz belirlediğiniz adrese, kimlik belgesi ibrazınız karşılığında teslim edilir.

sitemizde yer alan herhangi bir ürüne ulaşmak ya da aradığınız ürünün www.okursabun.com.tr de bulunup bulunmadığını öğrenmek için sayfanın üst tarafında bulunan "Ürün Arama" bölümüne aradığınız ürünün adını veya kodunu girerek "Ara" butonuna basabilirsiniz.


Sayfalarımızın sol tarafında bulunan menülerimiz de aradığınız ürünlere kategorilerine göre en kolay şekilde ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca belirttiğiniz kriterler paralelinde, aramanızı bir kategori içinde sınırlayarak belirli bir fiyat aralığında da yapabilirsiniz.

Evet. Fatura adresiniz kullandığınız kredi kartının kayıtlı olduğu adres ile aynı olmak koşulu ile ürünlerinizin teslimat adresi olarak fatura adresinizden farklı bir adres kullanabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri aksi belirtilmedikçe 7 gün içinde ambalajı ve kullanabilirliği bozulmamış biçimde iade etme hakkına sabipsiniz.Herhangi bir ürünü iade etmek için, teslim tarihinden itibaren en kısa sürede İletişim Merkezinden temas kurarak onay almalısınız. İade onayı aldığınız ürünler iade koşullarına uygun olarak geri gönderilmelidir. Ürün bedeliniz ürünler satıcı firmaya eksiksiz ulaştığında hesabınıza iade edilecektir.

Evet. Kredi kartınızı tüm Sitemizde ki alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Güvenliğiniz için gereken her türlü önlem Sistem Yöneticilerimiz tarafından alınmıştır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Verisign Şifre Güvenliği ile Ziraat Bankası'na ulaşarak sorgulanır. Kartın ilk ve son dört rakamları haricinde hiçbir özel bilgi tarafımızdan görüntülenemez, kredi kartı bilgilerinin kaydı tutulamaz.

Ödeme ekranında geçersiz bir kart numarası veya hatalı son kullanma tarihi girdiğinizde, sistem sizden bu bilgileri yeniden kontrol edip doğru numarayı yazmanızı isteyecektir. Kart bilgileriniz doğrulandığında ise otomatik olarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden onaylanamayabilir.

Bu nedenler arasında başlıcaları;

  • Kart numarasını hatalı girmeniz, 
  • Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, 
  • Kullandığınız ek kartın ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması, 
  • Kartı düzenleyen banka ile geçici bağlantı sorunları yaşanması, 
  • Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız ve, 
  • Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Sitemizde göreceğiniz bir ürünün altında bulunan "Sepete At" butonuna bastığınızda o ürünü size sunan kategorideki ilgili sayfaya ulaşacaksınız. Sitemizde yer alan "Kategoriler" içerisinden birini seçerek o kategoride bulunan tüm ürünlere ya da arama kutucuğunda aradığınız ürünün adını yazarak o ürünün bulunduğu listeye ulaşabilirsiniz.Sepete At" butonunu kullanarak o ürünü tek buton ile satın alabilir, alışveriş sepetinize atıp alışverişe devam edebilirsiniz. Bir ürünle ilgili daha detaylı bilgi edinmek istediğinizde ürün resminin üzerine tıklayarak ürün detaylı bilgi sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada dilerseniz ürünü satın alabilir veya sepetinize ekleyebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için yardım istek formunu hemen doldurup bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Uzmanlarımız mesajınız bize ulaştığı anda sorununuza çözüm getirmek üzere harekete geçecektir.